KOBEREC

logo KOBEREC BAND

Stručná historie kapely

Koberec Band

Deep Purple revival je jedním z prvních profesionálních revivalů v České republice. Byl založen v roce 1991 zpěvákem a šéfem kapely Miroslavem “Kobercem” Koňárkem jako pocta světové legendě Deep Purple. Koberec a Gillan

Kapela koncertuje nejen po celém Česku, ale i v Německu, Belgii, Rakousku, Itálii, Polsku a Slovensku. Vyhlášený svou kvalitou byl vybrán jako support rockových hvězd Whitesnake a The Animals. Deep Purple revival pravidelně reprezentuje Česko na festivalech nejlepších revivalů Evropy.

Skupina vydala tři CD, předposlední předal osobně s věnováním “Koberec” frontmanovi Deep Purple Ianu Gillanovi!

The Band

Deep Purple revival was one of the first revival bands in the Czech Republic. It was founded in 1991 by the singer and the boss of the band Miroslav “Koberec” Konarek as a honour to the world legend Deep Purple.

The band plays at the concerts not only in Czech, but even in Germany, Belgium, Austria, Italy, Poland and Slovakia. Famous for its quality was chosen as a support of the rock stars Whitesnake and The Animals. Deep Purple revival regularly represents the Czech Republic at the festivals of the best revivals of Europe. The band has produced three CDs, the last one was personally hand over with dedication to the frontman of Deep Purple Ian Gillan.

logo KONTAKT


Mira Koňárek, se kterým jste desítky let komunikoval, mě požádal, abych jeho agengu převzal.

Je mi ctí a slovy klasika:
"Doufám, že důvěru ve mě vloženou, nezklamete!"
ChaldaJiří "Chalda" Chalánek

E-mail: info@abpc.cz

Telefon: +420 604 876 100

logo VIDEO

logo AUDIO

Get the Flash Player to see this player.

Copyright (c) 2014 Koberec Band